• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Adana Yazıcı Teknik Servis

Adana Yazıcı Teknik Servis

Adana’da köklü bir firma olarak yazıcı tamir hizmeti veren servisimiz her türlü yazıcı sorunlarınızda güvenle hizmet alabileceğiniz bir kurum olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. Alanındaki en donanımlı personelleri bünyesinde bulunduran Adana yazıcı teknik servis firmamız sunduğu hizmetin kalitesiyle adından daha çok söz ettirecek.

Üstün Teknik Destek

Elektronik cihazların tamirinde güvenilir bir servisle çalışmanın önemini, işini düzgün yapmayan bir servisten hizmet aldıktan sonra çok daha iyi anlamanız mümkün olabilmektedir. Hizmet önceki bilgilendirme, kaliteli bir tamir hizmeti alma ve tamir işleminden sonraki izleme süreci toplu olarak ele alınması gereken ve bir servisin üstün bir hizmet verdiğini gösteren noktalardır. Servisimiz bu konuda oldukça hassas davranmakta ve bütün süreçlerde gerekli olan ilgi ve alakayı göstermektedir. Yıllardır Adana yazıcı teknik servisi olarak alanında uzmanlaşan firmamız, müşterilerine üstün bir teknik destek alma imkânı sunmaktadır.

Yerinde Hizmet

Baskı makinelerin ağır olmasından dolayı ya da işlerinizin yoğunluğundan dolayı cihazınızı servisimize getirme imkânı bulamayabilirsiniz. Bu durumu dert etmenize gerek yok. Telefon numaralarımızdan bize ulaştığınız takdirde yazıcınızın olduğu yere gelerek problemi yerinde çözüyoruz. Yerinde gerçekleştirilecek arıza tespit çalışmasından sonra eğer tamiri hemen yapılabilecekse orada cihazınızın tamirini gerçekleştiriyoruz. Tamirin yerinde gerçekleştirilemeyeceği durumlarda aracımızla cihazınızı servisimize götürerek en kısa sürede tamirini gerçekleştirip gene aracımızla aldığımız yere cihazınızı teslim ediyoruz. Siz de faks, yazıcı ve fotokopi makinesi gibi baskı cihazlarınızda yerinde hizmet imkânından faydalanmak isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar

Yazıcı tamir işlemlerinde verilen hizmetin kalitesinin yanında uygun fiyatlı hizmet de çok önemli olmaktadır. Yıllardır başarıyla uyguladığımız fiyat politikamızla müşterilerimizin maddi durumuna zarar vermeden cihazların tamir işlemlerini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik. Bu doğrultuda da ilerlemeye devam eden servisimiz, sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunma çabasında olacaktır. Siz de uygun fiyata Adana yazıcı servisi arayışı içindeyseniz servisimiz sayesinde bu imkâna sahip olabilirsiniz. Cihazınızda bir arıza durumunda hemen servisimizi arayarak uygun fiyatlara bu ayrıcalıklı hizmetten siz de faydalanabilirsiniz.