• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Adana Yazıcı Tamiri

Adana Yazıcı Tamiri

Günümüzde artık her evde kullanılan yazıcıların arızalanması can sıkıcı olabilmektedir. Ancak bu sorunlar servisimizin sunmuş olduğu Adana yazıcı tamir hizmeti ile artık sorun olmaktan çıkıyor. Uzman personel kadromuzla yazıcınızla ilgili yaşayacağınız her türlü sorunda bize başvurabilir ve hızlı bir şekilde sorununuzun giderilmesinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Her Marka Yazıcı Tamirini Gerçekleştiriyoruz

Servisimiz piyasada bulunan her marka yazıcıyla ilgili vermiş olduğu üstün servis hizmetiyle yazıcılarınızın onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her marka yazıcıyla ilgili uzmanlaşmış personelimiz, yazıcınızdaki arızayı kolaylıkla tespit ederek arızanın tamirini gerçekleştirecektir. Her marka için servisimizden yedek parça hizmeti de alabilirsiniz. Eğer yazıcınızda değiştirilmesi gereken bir parça olursa parça değişimi hizmetimizle de yazıcınızdaki sorunun giderilmesini sağlıyoruz.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Her türlü yazıcınızda meydana gelen arızaların tespiti servisimizde ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylece yazıcınızda oluşan arızayı hiçbir ücret ödemeden öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Onay verdiğiniz takdirde alanında uzman elemanlarımız Adana yazıcı tamiri hizmetiyle arızayı giderecektir. Sizin onayınız olmadan servisimize getirmiş olduğunuz yazıcınıza hiçbir işlem yapılmayacağından emin olabilirsiniz.

Yazıcı ve Yedek Parça Satışı

Servisimiz tamir işlemlerinin yanı sıra yeni ve ikinci el yazıcı satışı da gerçekleştirmektedir. Eğer yazıcınızın ömrü dolduysa servisimizden yeni bir yazıcı temin edebilirsiniz. Daha uygun fiyata yazıcı ihtiyacınızı karşılamak isterseniz tarafımızdan bütün kontrolleri yapılmış, hiçbir arızası bulunmayan ikinci el yazıcı seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Bizden almış olduğunuz ikinci el yazıcılar servisimiz tarafından 1 yıl oluşabilecek arızalara karşı garanti altındadır. Bunun yanı sıra ihtiyacınız olan her türlü yedek parçayı da gene servisimizden temin edebilirsiniz.

Müşteri Odaklı Hizmet

Servisimizin en büyük amacı hizmet verdiği müşterilerinin bu hizmetten memnun olmasını sağlamaktır. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Adana yazıcı servisimiz yaşadığınız sorunun tamamen giderilmesi için elinden gelen gayreti gösterecektir. Verilen hizmetten dolayı oluşabilecek bir memnuniyetsizlikte gerek tamir işleminin yeniden gerçekleştirilmesi gerekse ücret iadesinin yapılması gibi seçeneklerle müşterimizin hoşnut olmasını sağlamaktayız. Siz de Adana yazıcı onarım işlemlerinizde servisimi tercih ederek yüzlerce memnun müşterimizden biri olma şansını yakalayabilirsiniz.