• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Yazıcı Tamiri Adana

Yazıcı Tamiri Adana

Yazıcılar çok çeşitli sorunlar nedeniyle arızalanabilmektedir. Bu da yazıcıların sağlıklı bir çalışmasını engellemektedir. Evinizde veya işyerinizde yaşadığınız yazıcı arızaları işlerinizi aksatacağı için en kısa sürede arızanın çözüme kavuşturulması gerekmektedir. Siz de bu gibi durumlarda yazıcı tamiri Adana hizmetimizi alarak yazıcılarınızdaki sorunun çözümünü sağlayarak işlerinizin aksamasını önleyebilirsiniz.

Bağlantı Problemleri

Yazıcılarda en çok karşılaşılan sorunların başında bağlantı problemleri gelmektedir. Özellikle kablosuz bağlantıyla bağlanan yazıcılarda sıklıkla bağlantı sorunları yaşanabilmektedir. Bu durumda cihazınızın ağ bağlantı ayarlarını kontrol etmelisiniz. Yazıcınız ağda görünmüyorsa yeniden bağlamayı deneyin. Kablolu bağlantılar da benzer sorunlar yaşanabilmektedir. Bu durumda sorunun modemde ve kabloda olduğunu söyleyebiliriz. Kabloyu yenilemeyi deneyin. Eğer sağlam olduğunu düşündüğünüz farklı bir kabloda da aynı sorunu yaşıyorsanız teknik destek almanız gerektiğini söyleyebiliriz. Sorunun çözüme kavuşmadığı durumlarda servisimizi arayarak uzman personelimizden teknik destek talep edebilirsiniz. Servisimiz gerekli olan yönlendirmeleri size yapacaktır. Eğer telefonda sorun çözüme kavuşmazsa yazıcınızı servisimize getirerek Adana yazıcı tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sürücü Problemleri

Yazıcınızın bilgisayarınızda düzgün bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda yazıcıya ait güncel bir sürücüsünün yüklü olması gerekmektedir. Sürücüler işletim sisteminden kaynaklı sebeplerden dolayı zaman zaman bozulabilmektedir. Aynı zamanda anti virüs programları yazıcıya ait sürücüyü virüs olarak algılayıp silebilmektedir. Bu nedenle yazıcınızın düzgün çalışabilmesi için bilgisayarınıza yazıcının en güncel sürücüsünü yüklemeyi deneyin. Muhtemelen sorun çözülecektir. Eğer sorun hala devam ediyorsa problemin başka sebepleri olabileceği için teknik servisimizden destek almanız uygun olacaktır.

Donanımsal Problemler

Yazıcınızın donanımlarında meydana gelebilecek herhangi bir arıza yazıcınızın çalışmasını engelleyecektir. Donanımsal sorunlarda yazıcılar genellikle arıza lambalarıyla kullanıcısına uyarı vermektedir. Yazıcınızda yaşadığınız donanımsal arızalarda müdahale etmeniz doğru olmaz. Bu yazıcınızda daha ciddi sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Donanımsal arızalara uzman kişiler tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle donanımsal arızalarda mutlaka servisimizi arayarak Adana yazıcı onarımı hizmeti talebi etmeniz gerekmektedir. Uzman personelimiz cihazınızdaki donanımsal arızayı tespit ederek, sizin de onayınızı alarak hızlı bir şekilde onarım işlemini gerçekleştirecektir. Böylece cihazınız her zamanki gibi çalışmaya devam edecektir.