• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Adana Yazıcı Servisi

Adana Yazıcı Servisi

Yazıcılarınızda meydana gelen her türlü arızada Adana yazıcı servisi ile sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulma şansına sahip olabilirsiniz. Adana yazıcı servisimize getirmiş olduğunuz yazıcınız öncelikle uzman personelimiz tarafından incelenerek arıza tespit çalışması yapılır. Belirlenen arızalar ve yapılması gereken işlemler hakkında size bilgi verildikten sonra onayınızın ardından gerekli onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Garantili Tamirat

Yazıcı ve diğer elektronik cihazların tamirinin garantili bir şekilde gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Tamirat işlemini gerçekleştiren servis gerçekleştirilen işleme garanti veremiyorsa ileride aynı sorunla karşılaştığınızda tekrar tamir için masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz. Servisimiz Adana yazıcı servis firmaları arasında verdiği hizmetle adından söz ettirmektedir. Garantili yazıcı tamiri işlemiyle de yazıcınızda aynı sorunun tekrar oluşmasına karşı gönlünüzün rahat olmasını sağlamaktadır. Servisimiz yapılan tamirata veya değiştirilen parçaya 6 ay ile 1 yıl arasında garanti vererek yazıcı tamir hizmetinde ne kadar iddialı olduğunu göstermektedir.

Uygun Fiyat

Yazıcılarda meydana gelen arızalar kadar arıza sonrası çıkan tamirat masrafları da kullanıcıların moralini bozabilmektedir. Servis olarak en büyük amacımız her türlü arızayı gerçekleştirilebilecek en uygun tamir masrafıyla tamir etmektir. Böylece müşterilerimizin bütçesinin sarsılmadan yazıcılarının tamirini sağlamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimiz bizden aldıkları hizmette tamir işleminin en uygun fiyata gerçekleştirildiğinden emin olmaktadır.

Kartuş ve Toner Dolum Hizmeti

Yazıcılardaki en büyük gereksinimlerden biri de kartuş ve toner dolumu olmaktadır. Kartuş ve toner dolumu ile yazıcınızın uzun süre size hizmet etmesini sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardır yazıcı servisi olarak hizmet eden firmamız kartuş ve toner dolumu hizmetiyle de müşterilerinin bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Garantili bir şekilde gerçekleştirilen bu işlemle yazıcınızdan yüzlerce sayfa çıktıyı aynı kalitede, sorunsuz bir şekilde alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Kartuş ve tonerinizdeki arızalarda da servisimiz gerekli müdahaleyi yaparak arızanın giderilmesini sağlamaktadır. Ancak bazı durumlarda bu arızalar giderilemediği için kartuş ve toner değişimi gerekebilmektedir. Siz de yazıcınızla ilgili her türlü sorunda başarılı bir sonuç almak istiyorsanız Adana yazıcı teknik servis olarak hizmetinizdeyiz. Bize her türlü sorununuzda telefonla veya internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.