• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Xerox Toner Dolumu Adana

Xerox Toner Dolumu Adana
 xerox toner dolumu adana

Bilgisayar içerisindeki bilgi ve belgeleri kâğıda dökmek için kullanılan yazıcılar, insanların bütün hayatında kolaylıklar sağlamıştır. Bu kadar kullanışlı bir cihazında birden fazla markası olması pek de şaşılacak bir durum değildir aslında, her biri kendi alanında başarılı olan firmalar çeşitli özelliklere sahip yazıcılar üretmektedir. Yazıcı üreten lider firmalardan biri de Xerox’dur, yaygın bir markanın da hemen hemen her ilde şubeleri olmaktadır. Yazıcıların satışından sonra da verilen hizmetler vardır, boşalan tonerin doldurulması işlemi gibi. Xerox toner dolumu adana ilinde de kullanıcılarına hizmet vermektedir, yazıcı ve tonerlerinizle ilgili her konuda dileğiniz yardımı talep edebilirsiniz.

Lazer Yazıcılar

Bütün iş hayatında kolaylık ve hız kazandıran lazer yazıcılar, ister özel sektörde isterse de kamu kuruluşlarında kullanılsın insanlara hizmet verir. Özellikle devlet daireleri için lazer yazıcılar ihtiyaçtan çok gerekliliktir, çünkü bazı kuruluşlar gün içerisinde neredeyse binlerce kişiye hizmet vermektedir. Öyle ki bazı durumlarda gün içerisinde biten tonerlere bile rastlanır, adana xerox toner dolumu için kullanılan markanın modelini bilmek şarttır. Devlet dairelerinde kolaylık olması açısından belirli bir firma ile anlaşarak çalışmaktan ziyade kendi bünyesinde bir elemana sahiptir çoğu, bu personel dolum, tamirat ve benzeri hizmetlere ihtiyaç duyulması durumunda kurumun genel bilgisayar ve yazıcı ihtiyaçlarından mesul tutulur. Böyle resmi kurumların ihtiyaçları için toner tozu ve toner ve yazıcı orijinal yedek parça teminini sağlayan firmamız ihtiyaç duyulduğunda her an hazır.

Dolumu İşlemini Herkes Yapabilir mi?

Dışarıdan bakıldığında toner dolumu işleri kolay gibi görünse de bilmeyen birinin dolumu yapmaya kalkışması sonucunda yazıcının iç mekanizmasına ya da tonerin bütününe zarar verebilir. Yazdırma işlemini sağlayan toner üzerinde drum adı verilen metal bir çubuk bulunmaktadır, üstelik minik minik pek çok vidalar da tonerin çeşitli kapaklarını tutmaktadır. Açılan yanlış bir vida tonerin komple dağılmasına neden olabilir, bu yüzden toner dolumu işlemi için ilgili firmamızı çağırmanızda fayda var. Şimdiye kadar yaptığımız tüm dolumlarda sıkıntısız ve şikâyetsiz hizmet verdik. Hiçbir ekipmanınıza zarar verilmeden ortalığı kirletmeden tonerleriniz yerinde doldurulur.