• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Xerox Yazıcı Servisi Adana

Xerox Yazıcı Servisi Adana
 xerox yazıcı servisi adana

Xerox yazıcı servisi Adana olarak siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Bünyemiz sizler için hem güvenli hem de donanımlı bir çalışma göstermek için uğraşmaktadır. Fax fotokopi tamir ve teknik konusunda yardımcı olan bünyemiz her zaman sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizler İçin Çalışmalarımız

Adana yazıcı servisi olarak bünyemiz siz değerli müşterilerimiz için 7 gün 24 saat canlı olarak destek vermektedir. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya geldiğiniz zaman bünyemizin canlı destek hattını kullanarak kolayca sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaptığımız hemen her çalışmayı sizlere yüzde yüz memnuniyet garantisi ile sunmaktayız.

Uygun Fiyat Seçeneklerimiz İle Yazıcı Tamirlerimiz

Siz değeli müşterilerimiz için Adana Xerox yazıcı servisi  olarak uygun fiyatlara faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Hemen hemen herkesin evinde ya da iş yerinde kullanmakta olduğu yazıcılar ile ilgili yaşadığınız her sorunu servimiz ile kolayca çözebilirsiniz.  Uygun ve bir o kadar da hesaplı fiyatlara sahip olan servisimiz son teknolojik gelişmelerden yararlanıp bu şekilde hizmet vermektedir. Bu sayede fotokopi makineleriniz eskisi gibi çalışır ve aktif duruma gelmiş olur.

Fotokopi Makinesindeki Usta Tecrübemiz

Bünyemiz fotokopi arızaları, tamir ve onarımlarını en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Yedek parça değişimi ve yıllık bakımlarını yapan bünyemiz ile sizler de usta tecrübemizden yararlanabilirsiniz. Sorunsuz ve oldukça kaliteli bir şekilde tamirleriniz gerçekleştirilmekte olan bünyemiz ile uzun süre arıza sorunu yaşamazsınız. Sizler de sürekli olarak hem maddi hem de manevi olarak fotokopi ve yazıcılarınız ile sorun yaşamamak istiyorsanız hemen iletişime geçin, kolayca sorunlarınıza çözüm üretelim.

Özellikle fotokopi sorunlarında biri olan soluk çekme, kara çekme ve toner hatası vb. gibi tüm sorunlar sıradan servis ile defalarca tamir edilmek zorunda kalınır. Ancak bünyemiz sunmuş olduğu garantili hizmet kapsamında herhangi bir sorun ile tekrardan yüzleşmek zorunda kalmazsınız. Servisimiz ile bakım, tamir ya da onarım işleminizi gerçekleştirdikten sonra eğer tekrardan bir sorun yaşarsanız servisimiz olayı baştan incelemektedir. Bu nedenle sizler de bünyemizi tercih ederek karlı çıkın.