• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Adana Fotokopi Servisi

Adana Fotokopi Servisi

Senelerdir Adana fotokopi servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için aktif bir faaliyet yürütmekteyiz. Git gide artan kitlesi ile siz değerli müşterilerimizin de ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Oldukça hızlı ve girişken yapısı ile bünyemiz daima dinamik bir faaliyet yürütmektedir.

Güvenilir Bir Teknik Servis Hizmeti

Güvenilir olması açısından da hemen herkes tarafından tercih edilen bünyemiz zengin bir kadroya sahiptir. Hemen hemen her konunun ustası olan personellerimiz ile hassas bir çalışma göstermektedir. Bazen bir ustanın bazen ise birden fazla ustamız ile çalışarak işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Çabuk bir şekilde işlemlerinizi çözen ve arızalarınızı gideren bünyemize sizler de iletişime adresimizi kullanarak kavuşabilirsiniz. Bünyemiz fotokopi servisi Adana olarak sizleri beklemektedir.

Tamir ve Onarım Hizmetleri

Adana servisi Fotokopi tamir hizmeti olarak tamir ve onarım hizmetlerinin dışında da pek çok hizmet vermektedir. Bu hizmetler arasında bakım ve yedek parça değişimi vb. gibi hizmetler de bulunmaktadır. Sizler de bünyemiz ile bu ve bu gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Hesaplı Fiyatlar ile Fotokopi Servisi

Hesaplı fiyatlarımız ile sizler değerli müşterilerimizin yüzlerini sadece tamir ve onarım yönünden değil ekonomik yönden de güldürmekteyiz. Her bütçeye hitap eden yapımız ile kimsenin cebi zorlamadan tüm tamirler ve onarımlar kolayca gerçekleşecektir.

Kopya Yaparken Fotokopi Makinesinin Çok Soluk Çıkartması

Fotokopi makinesi başta olmak üzere yazıcılarda da aynı sorun görülmektedir. Bu ve buna benzer sorunlarınızı hemen gidermek ve normal çalışma performansına makinelerinizde devam etmek için bünyemizi kullanabilirsiniz.

Kâğıtlardaki Sağdaki Ya da Soldaki Karartmalar Neden Olur?

Yazıcılarınızdaki ya da fotokopi makinelerinizdeki arızalardan biri olan kâğıtlardaki karartmalar çok sayıda nedenden dolayı olabilir. Bu sorunlar yüzünden makineniz normal düzeyde çalışmaz. Hatta kâğıdınızın sağındaki ve solundaki kararmalar dışında da tamamında da kararma görülebilir. Bunların yanı sıra yazılarını okunaklı bir şekilde çıkmayabilir. Tüm sorunların nedenini bünyemiz ile hemen çözebilmek için servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Servimiz donanımı ve elemanları ile tüm sorunlarınızı çözer ve makinelerinizin normal düzeyde çalışmasını sağlar. Eğer sizler de sorun yaşıyorsanız bünyemize başvurun.