• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Fotokopi Tamiri Adana

Fotokopi Tamiri Adana

Markası ve modeli her ne olursa olsun bünyemiz fotokopi makinelerinizin başta olmak üzere benzer tüm cihazlarınızın arızalarını gidermektedir. Fotokopi tamiri Adana olarak bünyemiz her bakımından kalitesini ortaya koymaktadır. Tamir, onarım ve bakımın konusunda gelişmiş bir yapısı olan bünyemiz güvenilir konusunda da oldukça ileri seviyededir. Siz değerli müşterilerimiz güvenli ve kaliteli bir hizmetten faydalanıp tekrar cihazlarınızın arızalanmasını istemiyorsanız bünyemiz ile iletişime geçin. Böylelikle sorunsuz bir hizmet almış olursunuz.

 Tamir, Onarım ve Bakımlarını Yaptığımız Cihaz ya da Aletler

  • Fotokopi makinesi
  • Yazıcı
  • Kartuş
  • Toner dolum
  • Diz üstü bilgisayar
  • Notebook

Bünyemiz yukarıdaki her tür cihazın markası ve modeli fark etmeksizin tamirlerini gerçekleştirmektedir. Sizler de bu tamir hizmetimizden faydalanıp tamirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplı fiyatları ile dikkat çeken bünyemiz hemen hemen konuda sizleri de aydınlatarak yanlış kullanımları da önlemektedir. Bu da sizin daha da sorunla karşılaşmanızı sağlamaktadır. Eğer yaşadığını yukarıdaki makine ve cihazları bünyemiz ile tamir ettirip hayatın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz Arıza Tespit Servisimiz

Bünyemiz arızalarınızı ücretsiz olarak tespit etmektedir. Sorunları giderme hizmetinin bedelini almaktadır sadece. Sunduğumuz her hizmet bedeli piyasa değerinin altındadır. Sizlerin bu noktada yüzlerini güldüren bünyemiz fotokopi Adana tamiri olarak titiz bir çalışma sunmaktadır. Bu titiz çalışma sonucunda herhangi bir şikâyet ile sizleri karşı karşıya bırakmamaktayız. Sizler de bu avantajlı fırsatlarımızdan yararlanarak hayatta kaliteyi yaşayabilirsiniz.

Bir ya da Birden Fazla Parça Değişimi

Bünyemiz Adana fotokopi tamiri olarak fotokopi makinelerinizin teknik tamirlerini garantili olarak yapmaktayız. Fotokopi makinelerinizdeki bir ya da birden parça değişimlerini de kaliteli olarak yapan bünyemiz herhangi bir sıkıntı ile tekrar karşılaşmayacağınızın da sizlere garantisini vermektedir. Bünyemizde uzun yıllardan beri tamir ve bakım ile uğraşan ve bu işte usta olan elemanlarımız ile sizlere hizmet verirken güler yüzümüzü de sizlerden eksik etmemekteyiz. Servisimiz arızanın temel nedenini bularak arızayı kökünden halletmektedir. Bu bakımdan da aynı sorun ile tekrardan karşılaşma oranınızı sıfıra düşürerek sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.