• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Fotokopi Teknik Servisi Adana

Fotokopi Teknik Servisi Adana

Fotokopi teknik servisi Adana firmamız siz kıymetli müşterilerimize teknik arıza konusunda yardımcı olmaktadır. Bu teknik arızalar içerisinde yazıcı, fotokopi makinesi ve laptop vb. gibi cihazlardır. Sizler de teknik servisimizin sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanarak kaliteli bir hizmetten yararlanma imkânı bulun.    

Servislerimizin Özellikleri

Servisimiz pek çok özelliklere sahiptir. Bünyemizin donanımlı yapısı ve deneyimli kadrosu olukça uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermektedir. Hem kaliteli hem deneyimli hem de güvenilir olan bünyemiz hızlı bir servis olma özelliğine de sahiptir. Servisimiz ile irtibat kurup oldukça hızlı bir şekilde desteğimizden faydalanabilirsiniz. Adana fotokopi teknik servisi olarak bünyemiz bir teknik servis hizmetinde aradığınız tüm özelliklere hatta daha fazlasına sahiptir. Sizler de bünyemizdeki bu hizmetlerden şimdi faydalanmak için servisimizi arayın.

Ekonomik Ödeme Koşulları

Servisimiz uygun ve cazip ödeme koşullarına sahiptir. Hemen hemen herkese hitap eden özelliği ile sizler de bünyemizin cazip fiyatları ile makinelerinizi tamir ettirebilirsiniz. Sorunlarını uygun fiyatlara çözüme kavuşturan bünyemiz her açıdan da kalitelidir. Eğer sizlerinde arıza yapış fotokopi makine ve yazıcı vb. gibi cihazları varsa bünyemiz ile gözünüz arda kalmadan güvenle tamirlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yerinde Tamir İmkânı

Teknik servis Adana fotokopi olarak bünyemiz evlerinizde ya da iş yerlerinizdeki yazıcı, fotokopi vb. gibi makinelerin arızalanmaları durumunda arızalarınıza evlerinizde ya da iş yerlerinizde de bakım, tamir ve onarımlarını gerçekleştirmektedir. Bu da size zaman kazandırarak gündelik hayatınızın aksamanıza neden olmayacaktır. Sizler de bünyemizin servis hizmetinden yararlanarak arızalarını yerinde tamir ettirebilirsiniz.

Canlı Destek Hattı

Gündüz dışında da siz değerli müşterilerimizin dışında olmaktayız. Devamlı aktif olan destek hattımız her müşterimize açıktır. Diler telefon ile iletişime geçerek diler iseniz canlı olarak geçerek arızalarınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sorunsuz, sıkıntısız ve 7 gün 24 saat hizmet almak için hemen servisimize bağlanın. Böylelikle yaşadığınız her sorunu bilinçli olarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca bünyemiz sunduğu hizmeti ile de farklılık yaratmaktadır. Bu farklılığa sizler de dâhil olarak hayatın her noktasında tercihinizi kaliteden yana yapabilirsiniz.