• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Adana Fotokopi Teknik Servisi

Adana Fotokopi Teknik Servisi

Adana fotokopi teknik servisi olarak bünyemiz uzun yıllardır sizler için çalışmaktadır. Her geçen gün tecrübesini ve deneyimini daha da geliştiren bünyemiz sizlere daime kalite bir hizmetten ziyade en kaliteli hizmeti vermek için uğraşmaktadır. Fotokopi makinenizde ya da yazıcılarınızda yaşadığınız hemen her sorunu bünyemiz ile giderebilirsiniz. Bünyemiz yaptığı her işlemde ve gerçekleştirdiği bütün hizmetlerde garanti sözünü de vermektedir. Sizler de firmamızdan yararlanarak garanti olarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.  

Her Marka Ve Model İle Fotokopi Makine Tamiri

Fotokopi Adana teknik servisi olarak bünyemiz her marka ve modeldeki fotokopi makinelerinizin arızalarını gidermektedir. Yani markası ne olursa olsun bünyemiz tarafından tamir edilmektedir. Sizlere garanti sözü de veren bünyemiz ile asla pişman olmayacaksınız. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra sizlere kartuş dolum ve değişim hizmetleri de veren bünyemiz ile kartuşlarınızı da değiştirebilirsiniz. Ayrıca yaptığımız işlemlerden sonra tekrar bozulma görülmemektedir. Bu nedenle içiniz bünyemiz ile güvende olsun. Siz değerli müşterilerimiz de hemen şimdi firmamız ile iletişime geçerek fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fotokopi Arıza Servisimiz

Fotokopi arıza servisiz siz değerli müşterilerimize telefon hizmeti de vermektedir. Telefon ile irtibata geçerek de bünyemizden yararlanabilirsiniz. Gerek fotokopi makineleriniz bozulduğu zaman gerek notebooklarınız bozulduğu zaman gerek ise laptoplarınız bozulduğu zaman yanınızda destekçi olarak bizi bulabilirsiniz. Bünyemiz işlerinizin aksamasına izin vermeden arızayı bildirdiğiniz andan itibaren en kısa sürede tamirinizi gerçekleştirmekteyiz. Yazıcınızın, fotokopi makinelerinizin, kartuşlarınızın, bilgisayarlarınızın servis ve bakım görevlerini üstlenen bünyemiz ile sizler de memnun olacaksınız.

Tecrübeli Kadromuz ve Servisimiz

Bünyemiz fotokopi teknik servisi Adana olarak sizlere uygun ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Kusursuzluğundan ve eksiksiz hizmet vermekten geri durmamak için daima kendini geliştirmektedir. Sizler de bünyemizin bu gelişmişliğinden faydalanıp her türlü arıza ve bakımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sorunlarınız ile memnuniyet ile uğraşan ve oldukça düşük fiyatlara sahip firmamız garanti kapsamında çalışmaktadır. Her işlerinde yaptığı hizmetin garantisini de yine karşı tarafa sunmaktadır. eğer sizin de arızalanmış bilgisayar, fotokopi makineniz ve yazıcınız varsa bünyemiz ile garantili olarak tamir ettirebilirsiniz.