• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Adana Yazıcı Hastanesi

Adana Yazıcı Hastanesi

Dijital ekranlar ne kadar gelişse de basılı materyallerin önemi işyerlerinde, evlerde ve resmi kurumlarda hiçbir zaman azalmamaktadır. Bu da baskı cihazlarının öneminin her zaman korunması anlamına gelmektedir. Fakat bu baskı makineleri zaman zaman verdiği arızalarla işlerin aksamasına neden olabilmektedir. Bu arızalarda Adana yazıcı hastanesi olarak hizmet veren servisimiz fotokopi, faks, yazıcı gibi baskı cihazlarınızın tamirini etkin bir şekilde gerçekleştirmektedir. Böylece yarım kalan işlerinize en kısa sürede kaldığınız yerden devam etme şansına sahip olabilmektesiniz.

Yazıcı Tamiri

Ufak boyutlu yazıcıların üretilmesiyle birlikte artık her evde yazıcıları görebiliyoruz. Bu yazıcılar sayesinde bilgisayarda hazırladığınız yazıların, afişlerin, ödevlerin kolaylıkla çıktısını almak mümkün olabilmektedir. Ancak bu cihazlar da her elektronik cihaz gibi zaman içerisinde yıpranarak arızalanabilmektedir. Bu tür arızaların uzman kişiler tarafından yapılması yazıcınızı uzun yıllar kullanmasını sağlayacaktır. Servisimizdeki alanında uzman personelimiz yazıcınızın tamirini sorunsuz ve kolay bir şekilde gerçekleştirerek yazıcınızı yeniden kullanmanıza olanak tanıyacaktır. Yazıcınızla ilgili sorularınızda çekinmeden bizleri arayabilir gerekli görülen durumlarda servisimizden Adana yazıcı tamir hizmeti için randevu talep edebilirsiniz.

Fotokopi Makinesi Tamiri

Fotokopi makineleri bir yazıyı çoğaltmak için en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Bu makineler sayesinde bir yazıyı istediğiniz oranda çoğaltmanız mümkün olmaktadır. Fotokopi makinelerinizde meydana gelen arızalar uzman ekibimiz tarafından tespit edilerek cihazınızın ilk günkü gibi çalışması sağlanmaktadır. Böylece işlerinize son sürat devam etme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Faks Makinesi Tamiri

Faks makineleri uzakta olduğunuz bir yere bir yazıyı, dokümanı veya sözleşmeyi göndermenize yarayan önemli bir cihazdır. Böylece yorulmadan evrak gönderme işlerinizi halletmeniz mümkün olabilmektedir. Servisimiz bu cihazlarınızda yaşadığınız sorunlarda da sizin yanınızda. Faks makinelerindeki arızaların tespiti ve onarım işlemi için servisimize telefon etmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz en kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek yerinde arıza tespitini gerçekleştirecektir. Eğer tamir işlemi yerinde gerçekleştirilemeyecekse Adana fotokopi tamiri işlemi servisimizde gerçekleştirilecektir. Tamir işleminin ardından faks makineniz sağlam bir şekilde bulunduğunuz yere getirilerek makinenin kurulumu gerçekleştirilmektedir. Böylece işlerinizin aksamasının önüne geçmiş olacaksınız.