• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Yazıcı Servis & Satış
Yazıcı servisinde Adana da en hızlı ve en uygun çözümleri Sunan Desmak Büro Makinaları
Fotokopi Servis & Satış
Fotokopi Servisinde 25 Yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz
Plotter Servis & Satış
Plotter servis ve satış konusunda Tüm Markaların model ve serilerinin hem teknik servis işlemleri, hem de sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz
Yazıcı & Fotokopi Sarf Ürünleri
Fotokopi ve Yazıcıların kartuş toner ve diğer malzemeleri stoklarımızdan direk olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir

Adana Fotokopi Tamiri

Adana Fotokopi Tamiri

Bünyemiz Adana fotokopi tamiri konusunda sizler için geçmişten bu yana hizmet vermektedir. Verdiği her hizmette farkını ortaya koyan bünyemiz kesintisiz bir çalışma performansı ile makinelerinizin çalışmasını sağlamaktadır. Sizlerde sahip olduğunuz yazıcıları, fotokopi makinelerini ve bilgisayar ile aletlerinizi bünyemiz ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yapmak için tek şart bünyemiz ile iletişime geçmektedir. Bünyemiz ile iletişime geçtikten sonra gerisi bünyemiz tarafından kolaylıkla halledilmektedir.

Fotokopi Makinelerinde Yaşanan Arıza Sebepleri Nedir?

  • Kâğıt yarıya kadar çekiyor ama tam çekmiyor
  • Kâğıda yazılar çok soluk çıkıyor
  • LSU hatası
  • Toner işaretinin resetlenmesi
  • Fotokopi makinesi içine aldığı kâğıdı sıkıştırıyor
  • Kâğıdın sağ tarafında ve sol tarafında karartılar olması

Fotokopi Makineleri ile Yaşadığınız Sorunları Giderme Yolu

Fotokopi makineleri ile yaşadığınız sorunları bünyemiz ile kolay bir şekilde giderebilirsiniz. Bünyemiz hemen hemen her donanıma açık olduğu için makinenizin markası ve modeli hatta türü ne olursa olsun kolayca halledebilmektedir. Sizler de servisimiz aracılığı ile rahatça işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bünyemiz fotokopi tamiri Adana olarak sizlere her zaman en gelişmiş hizmeti sunmak için hazırdır.

Fotokopi Tamirindeki Ustalık

Fotokopi Adana tamiri olarak firmamız arızalarınız ile yedek parça değişimleriniz ile ve belli aralıklarda yaptırmanız gereken bakımlarınız ile ilgilenmektedir. Bu bakımları sizler de bünyemiz ile yaptırabilirsiniz.

Siyah ve beyaz her türden modelin tamirini yapan bünyemiz kaliteli ve garantili bir hizmet sunmaktadır. Bünyemiz ile toner ve kartuş dolumlarınızı da bünyemiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Bünyemizi devamlı olarak tercih edip asla paranızı sokağa atmayın. Fotokopi makinelerinde ince bir çalışma titiz bir işçilik gerekmektedir. Bu titizlikten ve bu incelikten sizler de yararlanarak makinelerinizin sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Sorunsuz ve Sağlıklı Bir Fotokopi Makine İsteyenler İçin

İş yerlerinizdeki önemli evraklarda ya da evlerinizde ödevlerinizi çıkartırken yaşadığınız her soruna bir nokta koyup artık aynı sorunlar ile karşılaşmadan düzen ve normal seyrinde çalışan fotokopi makinelerine bünyemiz ile kavuşabilirsiniz. Servisimizde gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar sonucunda sizler de sorunsuz bir hizmetten yararlanma şansı yakalayın.